اس بي تي 90


با استفاده از دستگاه بيضوي و تردميل مي توانيد يک تمرين هوازي موثر داشته باشيد. به طور کلي ، مي توانيد اهداف تناسب اندام و تنظيمات شخصي خود را تعيين کنيد که آيا شما يک ماشين بيضوي ، تردميل يا قطعه ديگري از تجهيزات ورزشي را انتخاب مي کنيد.

با اين حال ، ماشين هاي بيضوي ممکن است مزايايي نسبت به تردميل ها داشته باشند. مثلا:

استفاده از دستگاه بيضوي نسبت به دويدن روي تردميل مي تواند از نظر زانو ، باسن و کمر استرس داشته باشد. راه رفتن روي تردميل تقريباً همان نيرويي را دارد که با استفاده از دستگاه بيضوي کار مي کنيد.
برخلاف تردميل ها ، بعضي از ماشين هاي بيضوي مجهز به دسته يا ميله هاي بالاتنه متحرک ، شبيه تيرهاي اسکي هستند. اينها به شما امکان مي دهد هم بازوها و هم پاها را ورزش کنيد.
بيشتر ماشين هاي بيضوي را مي توان به صورت مع پدال زد ، که به شما امکان مي دهد ماهيچه هاي گوساله و عضله همسترينگ خود را کمي بيشتر از حرکت به جلو کار دهيد.

استفاده از دستگاه بيضوي عموماً فعاليتي با ضربه کم تلقي مي شود و در صورت استفاده صحيح از آن زانو درد ايجاد نمي کند. از آنجا که دستگاه هاي بيضوي فعاليت هوازي با تأثير کم را ايجاد مي کنند ، مي توانند گزينه خوبي براي دويدن يا آهسته دويدن براي شخصي باشند که به دليل آرتروز درد مفصل دارد. در صورت صدمه ديدن يا نگراني از نظر سلامتي ، با پزشک خود در مورد اينکه چه ورزشي براي شما مناسب است صحبت کنيد.

و اگر در حال تمرين براي دويدن 5K يا ساير مسابقات جاده اي هستيد ، چه مي کنيد؟ تردميل احتمالاً ابزاري بهتر براي آماده سازي شما براي اجراي رويدادها است. اما حتي اگر دويدن فعاليت اصلي تناسب اندام هوازي شما باشد ، تمرين متقاطع با دستگاه بيضوي يا ساير وسايل ورزشي کم ضربه مي تواند به شما کمک کند تا شما را تازه نگه دارد و از آسيب ديدگي بيش از حد ، از جمله شکستگي هاي استرس جلوگيري کند.

اگر از دستگاه بيضوي استفاده مي کنيد ، به ياد داشته باشيد که براي اطمينان از موثرترين تمرين ، وضعيت بدني را حفظ کنيد. شانه ها را به عقب ، سر را به سمت بالا و عضلات شکم را محکم نگه داريد. به جلو نگاه کنيد ، نه در پاهاي خود پايين. و به دسته ها تکيه ندهيد - اجازه دهيد قسمت پايين بدن وزن شما را تحمل کند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Joanna #فلسفه اخبار دنیای گیم و دیجیتال قلاب بافی تعمیرات کولر در تبریز خرید و فروش مبل راحتی و سلطنتی و سرویس خواب در شیراز نیلوفر آبی اخبار سایت بلگ بیست اخبار روز Mariealphonse