اس بي تي 90


سيستم ايمني بهبود يافته - ورزش و فعاليت بدني براي حفظ سيستم ايمني سالم ضروري است. بسياري از مطالعات علمي اين موضوع را تأييد مي کنند. ورزش جريان خون و لنفاوي را به تمام قسمتهاي بدن افزايش مي دهد ، در نتيجه به سلولهاي ايمني بدن کمک مي کند تا با سرعت بالاتري در بدن جريان پيدا کنند.


اهميت و فوايد ورزش در سلامتي شما -


مزاياي روانشناختي و سلامت روان -


در حالي که ورزش مي تواند سرگرم کننده باشد ، اما مزاياي آن در روانشناسي و سلامت روان ما مهمترين است. تأثيرات آن بر روانشناسي انسان موضوع بسيار تحقيق شده اي بوده است. ورزش براي همه گروه هاي سني مزايايي دارد. اجازه دهيد برخي از اين مزايا را بررسي کنيم.


استرس ، اضطراب و افسردگي را شکست مي دهد - ورزش يکي از بهترين روش ها براي منحرف کردن ذهن شما از استرس هاي روزمره است. فعاليت بدني توليد اندورفين را تحريک مي کند ، هورمون هايي که به عنوان تسکين دهنده استرس و درد شناخته مي شوند. بازي مي تواند با منحرف کردن ذهن از هرگونه افکاري که شما را آزار مي دهد ، به خلق و خوي شما کمک کند. غرق شدن منظم در ورزش به شما کمک مي کند تا با اضطراب و افسردگي کنار بياييد.


تمرکز و تمرکز را بهبود مي بخشد - بسياري معتقدند دانش آموزان بايد از ورزش پرهيز کنند زيرا اين کار زمان زيادي را مي گيرد و باعث تداخل دانشگاهيان مي شود. بر خلاف اين ، ورزش با بهبود تمرکز و تمرکز مي تواند فرد را تيزتر کند. اين به آنها کمک مي کند تا يادگيرنده و متفکر بهتري باشند.


انضباط شخصي - ورزشکاران عادت دارند که براي خود اهدافي تعيين کنند و سپس خود را براي بهتر شدن براي رسيدن به اين اهداف تحت فشار قرار دهند. اين نياز به انضباط زيادي دارد. اين يک ويژگي مهم است که به فرد کمک مي کند فرد بهتري شود و به چيزهاي بزرگ زندگي دست يابد


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


کلاس ششم دبستان حر بافق مدرسه شاد کلام الله مجید وبلاگ اُسطوره چت راه انداز رستوران | راه انداز فست فود دانلود رایگان موزیک های 2019 .ایرانی و خارجی اوای اتشین ×خــــآطــــرآتِ شِلَخته پـِلَخته×